Wyniki

        

                       LISTA  ZAWODNIKÓW

ZAWODÓW  SPININGOWYCH  KOŁA  TERENOWEGO  NR. 128  WE  WŁOCŁAWKU

II Tura „MISTRZOSTW KOŁA 2016"

Jezioro Wikaryjskie 06.11.2016r.

 

 

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

łódki

Waga

Ilość

punktów

Zajęte

miejsca

 

1

2

3

4

5

6

7

1

Budzyński Wojciech

3

 

0

2

 

2

Celmer Paweł

4

 

0

2

 

3

Ciechalski Zbigniew

7

 

0

2

 

4

Mazurek Jarosław

6

 

210

1

 

5

Napiórkowski Wojciech

3

 

0

2

 

6

Nowakowski Roman

5

 

0

2

 

7

Stawiszyński Grzegorz

4

 

0

2

 

8

Sudomir Jarosław

6

 

0

2

 

9

Wasielewski Roman

5

 

0

2

 

10

Zasada Bartłomiej

2

 

0

2

 

11

Zasada Tomasz

2

 

0

2

 

12

Zieliński Henryk

1

 

0

2

 

13

Zieliński Zygmunt

1

 

0

2

 

14

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

Sędzia Główny                                                      Prezes Koła

                             

 

 

 

 

 

 

 

    LISTA  ZAWODNIKÓW

Zawody spławikowe memoriał Stanisława Nowackiego

 

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

stanowiska

Waga

Ilość

punktówGPX

Zajęte

miejsca

Uwagi

1

2

3

4

5

6

7

1

Andrzej Andrychowski

  14

  0

 

 

 

2

Błachowicz Leszek

    6

  0

 

 

 

3

Budzyński Wojciech

   11

  0

 

 

 

4

Zielinski Henryk

   15

  0

 

 

 

5

Janke Tomasz

    17

  0

 

 

 

6

Mazurek Jarosław

    20

  0

 

 

 

7

Maciejewski Włodzimi

    16

  0

 

 

 

8

Wasielewski Roman

      8

  0

 

 

 

9

Nowakowski Roman

 2

  0

 

 

 

10

Napiorkowski Wojciec

18

  0

 

 

 

11

Zasada Tomasz

4

  0

 

 

 

12

Szreiber Dariusz

      9

  0

 

 

 

13

Zieliński Zygmunt

7

  0

 

 

 

14

Zyglewski Grzegorz

10

  0

 

 

 

15

Michałowski Jerzy

12

  0

 

 

 

16

Michalowski Marcin

   ---

  ---

 

 

 

17

Zasada Bartłomiej

19

0

 

 

 

18

Wycichowski Józef

22

0

 

 

 

19

Celmer Paweł

5

0

 

 

 

20

Wesołowski Zdzisław

1

0

 

 

 

21

Szymański Zygmunt

13

0

 

 

 

22

Stawiszyński Grzegor

    ---

---

 

 

 

23

Sudomir Jarosław

21

0

 

 

 

24

Bednarek Paweł

---

---

 

 

 

25

Snopkowski Krzysztof

3

0

 

 

 

26

Pietrzak Jarosław

---

---

 

 

 

 

 

                  Sędzia Główny                                                                          

 

 

Zawody spławikowe Zakonczenie Sezonu 2016

Jez. Wikaryjskie dn.25.09.2016r

 

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

stanowiska

Waga

Ilość

punktówGPX

Zajęte

miejsca

1

2

3

4

5

6

1

Andrzej Andrychowski

13

3445

20

1

2

Błachowicz Leszek

11

120

8

13

3

Budzyński Wojciech

6

 1315

12

9

4

Zielinski Henryk

12

 2020

16

5

5

Janke Tomasz

8

1415

13

8

6

Mazurek Jarosław

10

2120

17

4

7

Maciejewski Włodzimi

2

1585

14

7

8

Wasielewski Roman

9

300

9

12

9

Nowakowski Roman

4

3120

19

2

10

Napiorkowski Wojciec

1

1120

11

10

11

Zasada Tomasz

7

1700

15

6

12

Szreiber Dariusz

3

2950

18

3

13

Zieliński Zygmunt

5

1060

10

11

14

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

   

 

Zawody spławikowe o PUCHAR ZARZĄDU

Jez. Wikaryjskie dn.11.09.2016r

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

stanowiska

Waga

Ilość

punktów

Zajęte

miejsca

1

2

3

4

5

6

1

Andrzej Andrychowski

12

2780

 

1

2

Błachowicz Leszek

1

440

 

10

3

Budzyński Wojciech

4

 1345

 

6

4

Wycichowski Józef

9

190

 

12

5

Janke Tomasz

3

2340

 

2

6

Mazurek Jarosław

7

2100

 

3

7

Maciejewski Włodzimierz

2

1705

 

4

8

Michałowski Jerzy

5

430

 

11

9

Nowakowski Roman

8

615

 

9

10

Zasada Bartłomiej

10

190

 

12

11

Zasada Tomasz

11

1180

 

7

12

Szrejber Dariusz

13

1590

 

5

13

Zieliński Zygmunt

975

975

 

8

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawody spławikowe o PUCHAR PREZESA

   Staw Grabówka   Dn.03.07.2016r   

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

stanowiska

Waga

Ilość

punktów

Zajęte

miejsca

1

2

3

4

5

6

1

Andrzej Andrychowski

12

0

 

2

Błachowicz Leszek

6

0

 

9

3

Budzyński Wojciech

22

0

 

9

4

Ciechalski Zbigniew

8

1095

 

5

5

Janke Tomasz

10

0

 

9

6

Mazurek Jarosław

7

850

 

7

7

Maciejewski Włodzimierz                         

16

0

 

9

8

Michałowski Jerzy

21

0

 

9

9

Michałowski Marcin

4

0

 

9

10

Napiórkowski Wojciech                           

14

1150

 

4

11

Osiński Rajmund

3

0

 

9

12

Szymański Zygmunt

15

0

 

9

13

Świątkowski Jacek

5

1310

 

3

14

Zieliński Zygmunt

17

2655

 

2

15

Bednarek Paweł

23

0

 

9

16

Wesołowski Zdzisław

18

0

 

9

17

Winnicki Marian

13

2725

 

1

18

Zasada Tomasz

1

540

 

8

19

Zieliński Henryk

20

900

 

6

20

Zyglewski Grzegorz

2

0

 

9

21

Pietrzak Jarosław

19

0

 

9

22

Snopkowski Krzysztof

9

0

 

9

23

Bednarek Wiesław

11

0

 

9


W  WĘDKARSTWIE  SPŁAWIKOWYM  NA  ROK  2016r. KTÓRE ODBYŁY SIĘ  W  DNIACH:

 1 tura 22.05.2016r jez. Grójec

ZBIORCZY  WYKAZ  WYNIKÓW  1  i  2  TURY  MISTRZOSTW  KOŁA  TERENOWEGO                                                                             2 tura 05.06.2016r jez. Wikaryjskie.

Lp.

Nazwisko i imię

Numer

stanowiska

Ilość złowionych ryb

Zajęte

miejsce

Suma miejsc

Lokata w

Mistrz. Koła

I tura

II tura

I tura

II tura

I tura

II tura

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1

Andrychowski    Andrzej

6

9

2195

3390

1

1

2

1

2

Błachowicz        Leszek

11

-

150

-

14

14

28

14

3

Budzyński           Wojciech

5

13

1705

1270

3

9

12

     4

4

Ciechalski          Zbigniew

13

5

1125

2410

8

4

12

4

5

Danielewicz       Tomasz

7

11

1270

660

6

13

19

11

6

Mazurek             Jarosław

1

4

1890

1720

2

6

8

3

7

Maciejewski       Włodzimierz

3

10

1250

1450

7

7

14

6

8

Michałowski       Jerzy

4

8

955

980

10

10

20

12

9

Michałowski       Marcin

9

2

270

940

13

11

24

13

10

Napiórkowski     Wojciech

2

14

1050

1390

9

8

17

8

11

Nowakowski      Roman

14

3

295

2220

12

5

17

8

12

Szreiber              Dariusz

10

12

740

2670

11

3

14

6

13

Wasielewski       Roman

12

6

1405

930

5

12

17

8

14

Zieliński              Zygmunt

8

7

1590

3360

4

2

6

2

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                           

 LISTA  ZAWODNIKÓW

 

ZAWODÓW  SPŁAWIKOWYCH  KOŁA  TERENOWEGO  NR. 128  WE  WŁOCŁAWKU

„II Tura o Mistrzostwo Koła "   dn. 05.06.2016r.

Jezioro Wikaryjskie

 

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

stanowiska

Waga

Ilość

punktów

Zajęte

miejsca

Pkt GPX

1

2

3

4

5

6

7

1

Andrzej Andrychowski

9

3390

 

1

20

2

Błachowicz Leszek

-

-

 

-

-

3

Budzyński Wojciech

13

1270

 

9

12

4

Ciechalski Zbigniew

5

2410

 

4

17

5

Danielewicz Tomasz

11

660

 

13

8

6

Mazurek Jarosław

4

1720

 

6

15

7

Maciejewski Włodzimie

10

1450

 

7

14

8

Michałowski Jerzy

8

980

 

10

11

9

Michałowski Marcin

2

940

 

11

10

10

Napiórkowski Wojciech

14

1390

 

8

13

11

Nowakowski Roman

3

2220

 

5

16

12

Szreiber Dariusz

12

2670

 

3

   18

13

Wasielewski Roman

6

930

 

12

9

14

Zieliński Zygmunt

7

3360

 

2

19

15

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                         WYNIKI  ZAWODNIKÓW

 

ZAWODÓW  SPŁAWIKOWYCH  KOŁA  TERENOWEGO  NR. 128  WE  WŁOCŁAWKU

„I Tura o Mistrzostwo Koła"   dn. 22.05.2016r.

Jezioro Grójec

 

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

stanowiska

Waga

Ilość

punktów

Zajęte

miejsca

Pkt GPX

1

2

3

4

5

6

7

1

Andrzej Andrychowski

6

2195

 

1

20

2

Błachowicz Leszek

11

150

 

14

7

3

Budzyński Wojciech

5

1705

 

3

18

4

Ciechalski Zbigniew

13

1125

 

8

13

5

Danielewicz Tomasz

7

1270

 

6

15

6

Mazurek Jarosław

1

1890

 

2

19

7

Maciejewski Włodzimie

3

1250

 

7

14

8

Michałowski Jerzy

4

955

 

10

11

9

Michałowski Marcin

9

270

 

13

8

10

Napiórkowski Wojciech

2

1050

 

9

12

11

Nowakowski Roman

14

295

 

12

9

12

Szreiber Dariusz

10

740

 

11

   10

13

Wasielewski Roman

12

1405

 

5

16

14

Zieliński Zygmunt

8

1590

 

4

17

15

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Sędzia Główny                                                                         Prezes Koła

 

 Wyniki  ZAWODNIKÓW

ZAWODÓW  SPININGOWYCH  KOŁA  TERENOWEGO  NR. 128  WE  WŁOCŁAWKU

I Tura „MISTRZOSTW KOŁA 2016"

Jezioro Wikaryjskie 15.05.2016r.

 

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

łódki

Waga

Ilość

punktów

Zajęte

miejsca

Uwagi

1

2

3

4

5

6

7

1

Budzyński Wojciech

5

 

0

5

 

2

Celmer Paweł

3

 

2700

1

 

3

Ciechalski Zbigniew

3

 

0

5

 

4

Mazurek Jarosław

7

 

0

5

 

5

Napiórkowski Wojciech

5

 

0

5

 

6

Nowakowski Roman

6

 

0

5

 

7

Stawiszyński Grzegorz

4

 

1100

2

 

8

Sudomir Jarosław

2

 

0

5

 

9

Wasielewski Roman

6

 

0

5

 

10

Zasada Bartłomiej

1

 

130

3

 

11

Zasada Tomasz

1

 

120

4

 

12

Zieliński Henryk

2

 

0

5

 

13

Zieliński Zygmunt

4

 

0

5

 

14

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

Sędzia Główny                                                      Prezes Koła

 

 

LISTA  ZAWODNIKÓW

ZAWODÓW  SPŁAWIKOWYCH  KOŁA  TERENOWEGO  NR. 128  WE  WŁOCŁAWKU

„OTWARCIE  SEZONU 2016”   dn.24.04.2016r.

 

rzeka Wisła, Dobrzyń n/Wisłą

 

 

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

stanowiska

Waga

Ilość

punktów

Zajęte

miejsca

Pkt GPX

1

2

3

4

5

6

7

1

Andrzej Andrychowski

7

160

 

2

19

2

Budzyński Wojciech

4

25

 

6

14

3

Ciechalski Zbigniew

6

25

 

6

14

4

Janke Tomasz

5

25

 

6

14

5

Mazurek Jarosław

3

215

 

1

20

6

Maciejewski Włodzimierz

12

0

 

11

7,5

7

Krynicki Jacek

11

20

 

9

12

8

Napiórkowski Wojciech

2

40

 

5

16

9

Nowakowski Roman

16

0

 

11

7,5

10

Stawiszyński Grzegorz

8

0

 

11

7,5

11

Szreiber Dariusz

14

90

 

4

17

12

Wasilewski Roman

10

0

 

11

7,5

13

Wycichowski Józef

13

15

 

10

11

14

Zasada Tomasz

-

-

 

-

0

15

Zieliński Henryk

9

0

 

11

7,5

16

Zieliński Zygmunt

15

0

 

11

7,5

17

Zyglewski Grzegorz

1

100

 

3

18

18

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

Wasze komentarze (0)