Wyniki zawodów 2019r.

    LISTA ZAWODNIKÓW

zawodów gruntowych Koła Terenowego Nr.  128 we Włocławku                            

rozegranych w dniu 23.06.2019r.Jez. Borek

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

stanowiska

Waga

 

Zajęte

miejsca

Uwagi

1

2

3

4

5

6

 

1

Zieliński Henryk

16

1650

 

14

 

2

Świątkowski Jacek

      9

 9442

 

6

 

3

Celmer Paweł

      5

  605

 

16

 

4

Jarosław Mazurek

    10

14745

 

3

 

5

Wojciech Napiórkowski

    13

   0

 

20

 

6

Wojciech Budzyński

7

17535

 

2

 

7

Zygmunt Zieliński

3

 2625

 

13

 

8

Kacper Żak

2

 9815

 

5

 

9

Roman Nowakowski

17

0

 

20

 

10

Stanisław Poliński

15

1075

 

15

 

11

Grzegorz Stawiszyński

4

6160

 

8

 

12

Andrzej Andrychowski

8

4975

 

9

 

13

Grzegorz Zyglewski

6

25740

 

1

 

14

Mirosław Wieczorek

12

3720

 

12

 

15

Zdzisław Wesołowski

14

4015

 

11

 

16

Włodzimierz Maciejewski

11

0

 

20

 

17

Tomasz Danielewicz

X

X

 

X

 

18

Tomasz Janke

18

0

 

20

 

19

Przemysław Rzeczkowski

1

14400

 

4

 

20

Marian Winiecki

19

 4035

 

10

 

21

Dariusz Szreiber

20

 7100

 

7

 

22

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI ZAWODÓW   zawodów spiningowych Koła Terenowego Nr.  128 we Włocławku                           

   „I Tura Mistrzostw Koła 2019”   rozegranych w dniu   19.05.2019r. na jez. Wikaryjskie

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

łódki

Waga

Ilość

punktów

Zajęte

miejsca

Punkty WR

1

2

3

4

5

6

 

1

Zieliński Henryk

1

 

0

16

21

2

Świątkowski Jacek

     2

 

 1600

1

1

3

Mirosław Kubajko

     3

 

 1320

2

2

4

Jarosław Mazurek

     4

 

   400

9

9

5

Wojciech Napiórkowski

     4

 

   160

12

12

6

Wojciech Budzyński

2

 

380

10

10

7

Zygmunt Zieliński

5

 

520

7

7

8

Kacper Żak

3

 

720

5

5

9

Roman Nowakowski

6

 

0

16

21

10

Roman Wasilewski

6

 

600

6

6

11

Grzegorz Stawiszyński

7

 

960

3

3

12

Andrzej Andrychowski

8

 

120

13

13

13

Eugeniusz Filipiak

8

 

260

11

11

14

Dąbrowski  Maciej

5

 

950

4

4

15

Rogalski Mariusz

7

 

0

16

21

16

Włodzimierz Maciejewski

1

 

480

8

8

17

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI ZAWODÓW

zawodów spławikowych Koła Terenowego Nr.  128 we Włocławku       

    „I Tura Mistrzostw Koła 2019”

rozegranych w dniu   05.05.2019r. na jez. Skoki

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

stanowiska

Waga

Ilość

punktów

Zajęte

miejsca

Punkty WR

1

2

3

4

5

6

 

1

Tomasz Zasada

7

0

19

17

21

2

Przemysław Rzeczkowski

    16

675

     5

5

5

3

Mirosław Kubajko

     5

1035

     2

2

2

4

Jarosław Mazurek

     6

 495

     7

7

7

5

Wojciech Napiórkowski

     8

 110

    13

13

13

6

Wojciech Budzyński

15

230

11

11

11

7

Zygmunt Zieliński

3

315

8

8

8

8

Kacper Żak

19

0

19

17

21

9

Roman Nowakowski

17

765

4

4

4

10

Roman Wasilewski

12

075

14

14

14

11

Grzegorz Stawiszyński

10

270

10

10

10

12

Andrzej Andrychowski

2

890

3

3

3

13

Eugeniusz Filipiak

21

1485

1

1

1

14

Tomasz Janke

11

310

9

9

9

15

Tomasz Danielewicz

18

0

19

17

21

16

Włodzimierz Maciejewski

4

180

12

12

12

17

Waldemar Pyra

1

050

16

16

16

18

Marian Winiecki

9

0

19

17

21

19

Henryk Zieliński

13

640

6

6

6

20

Andrzej Grzybek

20

0

19

17

21

21

Jerzy Michałowski

14

060

15

15

15

22

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

WYNIKI ZAWODÓW   zawodów spławikowych Koła Terenowego Nr.  128 we Włocławku             

 ‘OTWARCIE SEZONU 2019’

rozegranych w dniu   14.04.2019r. na jez. Wikaryjskim k/Włocławka

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

stanowiska

Waga

Ilość

punktów

Zajęte

miejsca

Punkty WR

1

2

3

4

5

6

 

1

Tomasz Zasada

11

1455

 

6

6

2

Przemysław Rzeczkowski

    14

1045

 

11

11

3

Mirosław Kubajko

    12

2040

 

2

2

4

Jarosław Mazurek

     8

1860

 

4

4

5

Wojciech Napiórkowski

    13

 885

 

13

13

6

Wojciech Budzyński

9

2110

 

1

1

7

Zygmunt Zieliński

1

1780

 

5

5

8

Kacper Żak

4

1355

 

8

8

9

Roman Nowakowski

2

1400

 

7

7

10

Roman Wasilewski

5

1120

 

10

10

11

Grzegorz Stawiszyński

3

750

 

15

15

12

Andrzej Andrychowski

16

1875

 

3

3

13

Eugeniusz Filipiak

15

835

 

14

14

14

Tomasz Janke

10

1165

 

9

9

15

Tomasz Danielewicz

6

300

 

16

16

16

Włodzimierz Maciejewski

7

975

 

12

12

17

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

Wasze komentarze (0)