Wyniki zawodów 2019r.

LISTA  ZAWODNIKÓW ZAWODÓW SPŁAWIKOWYCH „ZAKOŃCZENIE SEZONU”

 KOŁA  TERENOWEGO  NR. 128  WE  WŁOCŁAWKU

06.10.2019r. jez. Grójec

Lp.

Nazwisko i imię

Numer

stanowiska

Waga

Ilość

Punktów WR

Zajęte

miejsca

Uwagi

1

2

3

4

5

6

7

1

Nowakowski Roman

7

285

10

10

 

2

Napiórkowski Wojciech

3

315

9

9

 

3

Zieliński Henryk

2

1890

1

1

 

4

Andrychowski Andrzej

5

725

3

3

 

5

Budzyński Wojciech

14

270

11

11

 

6

Kubajka Mirosław

8

580

4

4

 

7

Rzeczkowski Przemysław

15

395

7

7

 

8

Maciejewski Włodzimierz

6

390

8

8

 

9

Szreiber Dariusz

4

1495

2

2

 

10

Janke Tomasz

12

70

14

14

 

11

Mazurek Jarosław

1

565

5

5

 

12

Michałowski Jerzy

10

215

12

12

 

13

Zieliński Zygmunt

13

495

6

6

 

14

Żak Kacper

9

155

13

13

 

15

Zasada Tomasz

11

30

15

15

 

16

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

LISTA  ZAWODNIKÓW ZAWODÓW SPŁAWIKOWYCH „PUCHAR ZARZĄDU”

 KOŁA  TERENOWEGO  NR. 128  WE  WŁOCŁAWKU

11.08.2019. jez. Wikaryjskie

Lp.

Nazwisko i imię

Numer

stanowiska

Waga

Ilość

Punktów WR

Zajęte

miejsca

Uwagi

1

2

3

4

5

6

7

1

Nowakowski Roman

2

3150

7

7

 

2

Wieczorek Mirosław

9

2015

12

12

 

3

Zieliński Henryk

13

4720

2

2

 

4

Andrychowski Andrzej

    10

4285

3

3

 

5

Budzyński Wojciech

14

3840

5

5

 

6

Kubajka Mirosław

1

5700

1

1

 

7

Rzeczkowski Przemysław

15

2715

9

9

 

8

Maciejewski Włodzimierz

11

1960

13

13

 

9

Zasada Tomasz

5

1800

14

14

 

10

Janke Tomasz

7

2935

8

8

 

11

Mazurek Jarosław

3

3960

4

4

 

12

Napiórkowski Wojciech

12

2390

10

10

 

13

Zieliński Zygmunt

4

2300

11

11

 

14

Żak Kacper

6

3385

6

6

 

15

Michałowski Jerzy

8

635

16

16

 

16

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

LISTA  ZAWODNIKÓW ZAWODÓW SPŁAWIKOWYCH „II TURA MISTRZOSTW KOŁA”

 KOŁA  TERENOWEGO  NR. 128  WE  WŁOCŁAWKU

07.07.2019 jez. Lutoborskie

Lp.

Nazwisko i imię

Numer

stanowiska

Waga

Ilość

Punktów WR

Zajęte

miejsca

Uwagi

1

2

3

4

5

6

7

1

Nowakowski Roman

7

2600

3

3

 

2

Polinski Stanisław

12

0

21

15

 

3

Zieliński Henryk

4

4010

1

1

 

4

Andrychowski Andrzej

15

1695

9

9

 

5

Budzyński Wojciech

8

2665

2

2

 

6

Kubajka Mirosław

11

2445

5

5

 

7

Filipiak Eugeniusz

2

450

14

14

 

8

Maciejewski Włodzimierz

9

1115

11

11

 

9

Stawiszyński Grzegorz

10

1005

12

12

 

10

Janke Tomasz

3

1185

10

10

 

11

Mazurek Jarosław

5

2000

6

6

 

12

Michałowski Jerzy

1

510

13

13

 

13

Zieliński Zygmunt

14

2540

4

4

 

14

Żak Kacper

6

1900

7

7

 

15

Wasilewski Roman

13

1765

8

8

 

16

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

ZBIORCZY WYKAZ WYNIKÓW 1 i 2 TURY MISTRZOSTW KOŁA TERENOWEGO NR 128 WE WŁOCŁAWKU

W WĘDKARSTWIE SPŁAWIKOWYMNA ROK 2019r. KTÓRE ODBYŁY SIĘ  W DNIACH: 1 tura 05.05.2019 jez. Skoki

                                                           2 tura 07.07.2019r jez. Lutoborskie

Lp.

Nazwisko i imię

Numer

stanowiska

Ilość złowionych ryb

Ilość pkt za zajęte

miejsce

Suma pkt

Lokata w

Mistrz. Koła

I tura

II tura

I tura

II tura

I tura

II tura

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1

Andrychowski    Andrzej

15

2

1695

890

9

3

12

5

2

Rzeczkowski Przemysław

16

x

675

x

      5

16

21

10

3

Budzyński          Wojciech

15

8

230

2665

11

     2

13

    6

4

Kubajka Mirosław

5

11

1035

2445

2

5

7

2

5

Danielewicz       Tomasz

18

x

0

x

19

16

35

18

6

Mazurek            Jarosław

6

5

495

2000

7

6

13

7

7

Maciejewski       Włodzimierz

4

9

180

1115

12

11

23

13

8

Zasada                Tomasz

7

x

0

x

19

16

35

18

9

Janke                  Tomasz

11

3

310

1185

9

10

19

9

10

Napiórkowski   Wojciech

8

x

110

x

13

16

29

16

11

Zieliński   Henryk

13

4

640

4010

6

1

7

1

12

Nowakowski Roman

17

7

   765

2600

4

3

7

3

13

Żak       Kacper

19

6

0

1900

19

7

26

14

14

Zieliński      Zygmunt

3

14

315

2540

8

4

12

4

15

Winiecki    Marian

9

x

0

x

     19

16

35

18

16

Wasilewski Roman

12

13

75

1765

14

8

   22

11

17

Stawiszyński Grzegorz

10

10

270

1005

10

12

22

12

18

Filipiak Eugeniusz

21

2

1485

450

1

14

15

8

19

Pyra Waldemar

1

x

50

X

16

16

32

17

20

Grzybek Andrzej

20

x

0

x

19

16

35

18

21

Michałowski Jerzy

14

1

60

510

15

13

28

15

22

Poliński Stanisław

x

12

x

0

22

15

37

22

 

    LISTA ZAWODNIKÓW

zawodów gruntowych Koła Terenowego Nr.  128 we Włocławku                            

rozegranych w dniu 23.06.2019r.Jez. Borek

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

stanowiska

Waga

 

Zajęte

miejsca

Uwagi

1

2

3

4

5

6

 

1

Zieliński Henryk

16

1650

 

14

 

2

Świątkowski Jacek

      9

 9442

 

6

 

3

Celmer Paweł

      5

  605

 

16

 

4

Jarosław Mazurek

    10

14745

 

3

 

5

Wojciech Napiórkowski

    13

   0

 

20

 

6

Wojciech Budzyński

7

17535

 

2

 

7

Zygmunt Zieliński

3

 2625

 

13

 

8

Kacper Żak

2

 9815

 

5

 

9

Roman Nowakowski

17

0

 

20

 

10

Stanisław Poliński

15

1075

 

15

 

11

Grzegorz Stawiszyński

4

6160

 

8

 

12

Andrzej Andrychowski

8

4975

 

9

 

13

Grzegorz Zyglewski

6

25740

 

1

 

14

Mirosław Wieczorek

12

3720

 

12

 

15

Zdzisław Wesołowski

14

4015

 

11

 

16

Włodzimierz Maciejewski

11

0

 

20

 

17

Tomasz Danielewicz

X

X

 

X

 

18

Tomasz Janke

18

0

 

20

 

19

Przemysław Rzeczkowski

1

14400

 

4

 

20

Marian Winiecki

19

 4035

 

10

 

21

Dariusz Szreiber

20

 7100

 

7

 

22

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI ZAWODÓW   zawodów spiningowych Koła Terenowego Nr.  128 we Włocławku                           

   „I Tura Mistrzostw Koła 2019”   rozegranych w dniu   19.05.2019r. na jez. Wikaryjskie

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

łódki

Waga

Ilość

punktów

Zajęte

miejsca

Punkty WR

1

2

3

4

5

6

 

1

Zieliński Henryk

1

 

0

16

21

2

Świątkowski Jacek

     2

 

 1600

1

1

3

Mirosław Kubajko

     3

 

 1320

2

2

4

Jarosław Mazurek

     4

 

   400

9

9

5

Wojciech Napiórkowski

     4

 

   160

12

12

6

Wojciech Budzyński

2

 

380

10

10

7

Zygmunt Zieliński

5

 

520

7

7

8

Kacper Żak

3

 

720

5

5

9

Roman Nowakowski

6

 

0

16

21

10

Roman Wasilewski

6

 

600

6

6

11

Grzegorz Stawiszyński

7

 

960

3

3

12

Andrzej Andrychowski

8

 

120

13

13

13

Eugeniusz Filipiak

8

 

260

11

11

14

Dąbrowski  Maciej

5

 

950

4

4

15

Rogalski Mariusz

7

 

0

16

21

16

Włodzimierz Maciejewski

1

 

480

8

8

17

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI ZAWODÓW

zawodów spławikowych Koła Terenowego Nr.  128 we Włocławku       

    „I Tura Mistrzostw Koła 2019”

rozegranych w dniu   05.05.2019r. na jez. Skoki

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

stanowiska

Waga

Ilość

punktów

Zajęte

miejsca

Punkty WR

1

2

3

4

5

6

 

1

Tomasz Zasada

7

0

19

17

21

2

Przemysław Rzeczkowski

    16

675

     5

5

5

3

Mirosław Kubajko

     5

1035

     2

2

2

4

Jarosław Mazurek

     6

 495

     7

7

7

5

Wojciech Napiórkowski

     8

 110

    13

13

13

6

Wojciech Budzyński

15

230

11

11

11

7

Zygmunt Zieliński

3

315

8

8

8

8

Kacper Żak

19

0

19

17

21

9

Roman Nowakowski

17

765

4

4

4

10

Roman Wasilewski

12

075

14

14

14

11

Grzegorz Stawiszyński

10

270

10

10

10

12

Andrzej Andrychowski

2

890

3

3

3

13

Eugeniusz Filipiak

21

1485

1

1

1

14

Tomasz Janke

11

310

9

9

9

15

Tomasz Danielewicz

18

0

19

17

21

16

Włodzimierz Maciejewski

4

180

12

12

12

17

Waldemar Pyra

1

050

16

16

16

18

Marian Winiecki

9

0

19

17

21

19

Henryk Zieliński

13

640

6

6

6

20

Andrzej Grzybek

20

0

19

17

21

21

Jerzy Michałowski

14

060

15

15

15

22

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

WYNIKI ZAWODÓW   zawodów spławikowych Koła Terenowego Nr.  128 we Włocławku             

 ‘OTWARCIE SEZONU 2019’

rozegranych w dniu   14.04.2019r. na jez. Wikaryjskim k/Włocławka

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Numer

stanowiska

Waga

Ilość

punktów

Zajęte

miejsca

Punkty WR

1

2

3

4

5

6

 

1

Tomasz Zasada

11

1455

 

6

6

2

Przemysław Rzeczkowski

    14

1045

 

11

11

3

Mirosław Kubajko

    12

2040

 

2

2

4

Jarosław Mazurek

     8

1860

 

4

4

5

Wojciech Napiórkowski

    13

 885

 

13

13

6

Wojciech Budzyński

9

2110

 

1

1

7

Zygmunt Zieliński

1

1780

 

5

5

8

Kacper Żak

4

1355

 

8

8

9

Roman Nowakowski

2

1400

 

7

7

10

Roman Wasilewski

5

1120

 

10

10

11

Grzegorz Stawiszyński

3

750

 

15

15

12

Andrzej Andrychowski

16

1875

 

3

3

13

Eugeniusz Filipiak

15

835

 

14

14

14

Tomasz Janke

10

1165

 

9

9

15

Tomasz Danielewicz

6

300

 

16

16

16

Włodzimierz Maciejewski

7

975

 

12

12

17

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

LISTA  ZAWODNIKÓW ZAWODÓW SPŁAWIKOWYCH „OTWARCIE SEZONU 2019”

 KOŁA  TERENOWEGO  NR. 128  WE  WŁOCŁAWKU

04.04.2019R. jez. Wikaryjskie

Lp.

Nazwisko i imię

Numer

stanowiska

Waga

Ilość

Punktów WR

Zajęte

miejsca

Uwagi

1

2

3

4

5

6

7

1

Nowakowski Roman

2

1400

7

7

 

2

Napiórkowski Wojciech

13

885

12

12

 

3

Zieliński Henryk

x

x

25

x

 

4

Andrychowski Andrzej

16

1875

3

3

 

5

Budzyński Wojciech

9

2110

1

1

 

6

Kubajka Mirosław

12

2040

2

2

 

7

Rzeczkowski Przemysław

14

1045

11

11

 

8

Maciejewski Włodzimierz

7

975

12

12

 

9

Stawiszyński Grzegorz

3

750

15

15

 

10

Janke Tomasz

10

1165

9

9

 

11

Mazurek Jarosław

8

1860

4

4

 

12

Danielewicz Tomasz

6

300

16

16

 

13

Zieliński Zygmunt

1

1780

5

5

 

14

Żak Kacper

4

1355

8

8

 

15

Zasada Tomasz

11

1455

6

6

 

16

Wasilewski Roman

5

1120

10

10

 

17

Filipiak Eugeniusz

15

835

14

14

 

18

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

Wasze komentarze (0)